Mis ma teinud olen

Kätte on jõudnud juba veebruar ning ma pole mitte kui midagi postitanud. Nüüd oleks vist hea idee teha jaanuarist kokkuvõte.

Jaanuari alguses oli mul veel vaheaeg, nii et enamus ajast istusin ma kodus ja mõtlesin, et peaks midagi tegema, aga ikkagi ei teinud. Laiskus oli suur. Kolmandal jaanuaril ma ikkagi suutsin ennast korterist välja ajada, et minna klassikaaslastega kinno “Bumblebeed” vaatama. Nalja sai palju ning tore oli jälle neid näha 🙂 Järgmine nädal hakkas juba kool. Veidi raske oli alguses jälle sisse elada seda ühika elu, aga lõpuks sain unetsükli üpris korda ning leidsin oma rütmi.

Hinded on mul hetkel üpris head olnud: peamiselt viied, aga mõni neli ka. Jõusaalis õega käia on mõnus, aga kuna me peaksime käime kolm korda nädalas, siis aega on kahe peale raske leida. Tiinul on palju tegemist ning minu tegemised on täpselt teistel aegadel.

Õega samas koolis käia on ikka hea. Kui abi on vaja, siis tema käest alati saab ning mõnikord aitan mina teda ka. Järgmine aasta Tiinu lõpetab, siis pean üksi edasi Nõos käima, aga ma usun, et selleks ajaks olen juba ilusti ära harjunud.

Kodus käisin ma jaanuari jooksul ainult kaks korda, kui arvestada ka vaheaja viimast nädalat. Põhjuseks olid füüsika ja keemia olümpiaadid. Füüsikas mul hästi ei läinud – ega ma väga proovinudki, sest füüsika huvi on minus kadunud. Aga seevastu keemia on üks minu lemmikumaid aineid. Selle olümpiaadil sain ma neljanda koha. Eriti veider on see, et need olümpiaadid olid piirkonnavoorud, aga Tartumaal osales gümnaasiumi osas peamiselt ainult Nõo Reaalgümnaasium. See on tegelikult arusaadav, sest Tartu linn võistleb eraldi ning teised gümnaasiumid olümpiaadidele ei rõhu.

Hiljuti olen ma hakanud rohkem süvenenumalt tegelema ka veebiarenduse ning programmeerimisega üleüldse. Veebiarendusega pole ma veel kaugele jõudnud, aga suvel on mul plaanis ära õppida MySQL, PHP, CSS jne. Ma loodan, et mul siis on viitsimist ja ma tegelikult ka teen selle ära 😀 Aga koolis õpime Pythonit, mis hetkel on igav, sest olen selles juba üpris osav, aga ma loodan, et varsti läheb raskemaks.

See siin suhtkoht võtabki kokku minu jaanuari. Kui midagi unustasin, siis unustasin, mis seal parata. Ma loodan, et kirjutan veebruaris tihedamalt, aga kui mitte, siis on järgmine postitus märtsi alguses 😀 Adios amigos!

Nõo Veskijärv, 31. jaanuar

Oi, mis see on?

Kui sa seda loed, oled sa jõudnud minu blogini. Siia kirjutan ma põnevatest hetkedest oma elust, et neid ka teiega jagada. Ma arvatavasti ei postita palju, sest ma olen laisk. 😀 Aga ma üritan mitte olla ning postitada alati, kui midagi põnevat või tähtsat juhtub.
Aga praegu soovin ma teile lihtsalt ilusaid pühi ning head uut aastat!